Fadderbarns administratörer

Afrika

Kenya Mashimoni Squatters Primary School

Erna Lagerfors
erna.lagerfors@bfa.se

Kongo FEPAM / Burundi

Staffan Malm
staffan.031683626@telia.com

Bolivia

Virgen de Fatima - LaPaz Santa Cruz

Erna Lagerfors
erna.lagerfors@bfa.se

Indien

Annai Home for Children

Marie Jonsson
marie_jonsson31@hotmail.com

Nitayaseva Hospital

Erna Lagerfors
erna.lagerfors@bfa.se

CASP

Erna Lagerfors
erna.lagerfors@bfa.se

Område: Raigad

Erna Lagerfors
erna.lagerfors@bfa.se
Område: Kerala, Pune

Anni Lindström Lindberg
annie@lindberg.pp.se
Område: Mumbai

Sanna Wellmark 
s.wellmark@hotmail.com
Område: Delhi 

Holy Cross Convent

Staffan Malm
Staffan.031683626@telia.com

Nepal

Kanti Bal Griha

Erna Lagerfors
erna.lagerfors@bfa.se

Polen

Barnhem i Malbork, Dzierzgon och Dom Dziecka w Cieszynie

Bodil Engström
turbobodil@hotmail.com   

Sri Lanka

Good Shepherd Convent

Margareta Berglund
margareta.berglund@bfa.se

Lourdes Girls' Home Christie & Rita Kohomban

Gunilla Landelius
gunilla.stefan@telia.com

Salvation Army

Gunilla Landelius
gunilla.stefan@telia.com

Vietnam

Da Nang

Quynh Huong Hjalmarsson Pham
quynhhuong.sweden@gmail.com

Than Ba

Kerstin Glenstedt-Stolt
kerstin.glenstedt-stolt@essity.com

Senast uppdaterad 2018-11-11