Vi som arbetar här

Personal


Ann-Charlotte Särnbratt  Verksamhetschef Handläggare för Ungern, Tjeckien, Thailand.
ann-charlotte@bfa.se
0300-331 37


Anna-Karin Stahre
Handläggare för Thailand, Tjeckien och Indien.
anna-karin@bfa.se
0300-331 34


Lina Vikterlöf
Handläggare för Taiwan och Indien.
lina@bfa.se
0300-331 47


Helle Holst-Nielsen
Handläggare för Ungern. Ansvarig för nya utredningar.
helle@bfa.se
0300-331 36


Katarina Nilsson
Handläggare för Indien, Litauen och Taiwan.
katarina@bfa.se
0300-331 32


Lia Vinitskaia
Administration
lia@bfa.se
0300-331 39

Senast uppdaterad 2020-10-06

Kontakta oss gärna!